Úvodní strana > O Sylvě

Jméno Sylva

Latinské slovo "silva" znamená les...

Dnes už vím, že právě proto žiju a tvořím v jeho těsné blízkosti. Jen několik kroků od vzrostlého lesa, jehož stromy mluví. Ráda v něm pobývám, protože zde nalézám svobodný prostor, ticho, klid a inspiraci pro svou malířskou tvorbu. Vznikají zde energetické obrazy nejen pro zkrášlení vnitřních prostor, ale zejména                k pohlazení a probuzení duše - vnitřní krásy v nás.

Přímo v lese pak obrazy vystavuji, fotím, hraju si s nimi.

Zde mohou se mnou dýchat a nabíjet se pozitivní energií stromů a přírody.

Sylva a malování ústy

Malbu obrazů jsem si zvolila jako svou cestu radosti a krásy, prostřednictvím které předávám pozitivní energii a léčivé poselství barev, tvarů a symbolů.

Když maluji nacházím se v přirozeném meditativním stavu.

Malování mě činí šťastnou.

Malováním ústy jsem objevila způsob, jak se podělit o své pocity ústy beze slov.

Vtisknuté polibky do obrazu nesou moji energii a vibraci lásky, která je za hranicemi slov.

A to nejkrásnější je za hranicemi slov...

 

Sylva a barvy

Od dětství mě fascinují barvy.

Ráda si s nimi hraji.

Ráda se jimi obklopuji.

Ráda se do nich oblékám.

Ráda se do nich ponořuji.

Ráda se jimi inspiruji.

Ráda se jimi nechám vést.

Těším se jimi.

Maluji.

Barvy jsou pro mě jazykem samy o sobě, neboť prostřednictvím nich se dá vyjádřit to, co nelze vyjádřit slovy.
Lze jimi namalovat to, co právě cítím.
Hovořím barvami, abych nechala promlouvat své srdce, krásu a lásku z jejího tichého místa symbolickou řečí různých odstínů barev a tvarů. Často mívám pocit, kdy něco krásného prožívám, vidím, slyším, vnímám, cítím a potřebuji tu krásu rychle namalovat. Barvou pak na plátno nanáším radost, kterou nelze vyjádřit slovy, a také informace a sdělení, které přicházejí samy od sebe, a které mnou jen prochází. Odhaluji tak svou duši, kterou svým výtvarným projevem zároveň sytím krásou.

 

Pokud to jde, maluji v přírodě, neboť při vidění a vnímání barev ji nelze uniknout. Nacházím v ní vzorec pro kladení barev. Nacházím v ní ticho, kdy slyším sama sebe. Každý obraz je vyjádřením jedinečného okamžiku a mým přáním je, abyste si v mé barevné galerii našli obraz, který promluví přímo k vám. Přeji si, aby vás chytnul za srdce a svět se aspoň na chvíli zastavil. Abyste v něm našli svůj vlastní květ života, svoji barvu. Tak tedy otevřete oči a vydejte se na cestu srdce mými obrazy a barvami…

Sylva a lesní galerie

Ráda maluji a vystavuji obrazy v přírodě. Obrazy tak mohou se mnou dýchat a nabíjet se pozitivní energií přírody. lesa a stromů. Jejich léčivý účinek se tím zvyšuje.

Sylva a Krasoterapie pro ženy

Vidím tvář Krásy ve všech a ve všem. Nikoliv tu, kterou vidíme svýma lidskýma očima, ale tu, která není vidět, uchopit ani sdělit slovy. Krásu, kterou můžeme pouze vnímat a prožít. Prostřednictvím svých obrazů a prožitkových setkáních Krasoterapie® inspiruji především ženy, pomáhám jim otevřít vnitřní oči a probudit Krásu, kterou nosí uvnitř. 

Sylva a Krasoterapie pro děti

Pravidelná setkání Krasoterapie pro děti se konají každou sobotu v Pržně.

Blížící se události

Sylva a Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Krasoterapeutické obrazy jako součást projektu Léčivého divadla Gabriely Filippi 

Tisk aktu ˇln ­ strany